top of page

Vacature Accountmanager binnendienst bij Van der KroftOf het nu gaat om de complete inrichting van je evenement of voor de huur van kwalitatief hoogwaardige producten, bij Van der Kroft staan wij onze klanten bij met persoonlijk advies voor een passend sfeerconcept met meubilair, mastiek, appartuur, bloemen/planten én decoratie. Ter uitbreiding van ons team zoeken wij een accountmanager binnendienst voor 32/40 uur per week vanuit onze thuisbasis hier in Wassenaar Wat ga je doen? • Je dag is veelzijdig en afwisselend. • Je bent verantwoordelijk voor een aantal vaste opdrachtgevers waar jij het aanspreekpunt voor bent. • Onze opdrachtgevers zijn toonaangevende locaties, eventbureaus en party cateraars. • Je adviseert jouw contactpersonen over de juiste materialen en brengt leuke nieuwe items onder de aandacht. • Dagelijks heb je contact met onze opdrachtgevers over de voorbereiding en uitvoering van partijen en evenementen. • Je verzorgt de gehele opvolging inclusief de facturatie. • Het logistieke proces bespreek je met de planning en je zorgt voor een duidelijke briefing voor de uitvoering op locatie door je collega’s bij Works. • Naast het contact met je vaste opdrachtgevers, ben je samen met het team verantwoordelijk voor de correcte verwerking en afhandeling van binnenkomende aanvragen voor uiteenlopende events. Samen met de commercieel manager bewaak je de omzetontwikkeling, klanttevredenheid en signaleer je verkoopkansen bij bestaande en nieuwe opdrachtgevers. Ons team bestaat uit enthousiaste professionals. We werken hard maar er is zeker ruimte voor ontspanning met elkaar wanneer we de klus weer geklaard hebben. Wat verwachten we van je? • Je hebt een aantal jaren ervaring in de evenementenbranche of in een verkoop binnendienst functie. • Van nature ben je nieuwsgierig en communicatief vaardig, zowel in schrift als woord. • Je hebt een commerciële drive en bent analytisch sterk. • Je bent uiteraard stressbestendig en je kunt het overzicht houden. • Je bent punctueel en je kunt goed multitasken. Wat bieden we je? • Fijne samenwerking met collega’s in een prettige werksfeer. • Een uitdagende/ dynamische werkomgeving met wisselende werkzaamheden. • Ruime mogelijkheden voor eigen initiatief en ontplooiing. • Een fulltime dienstverband met marktconforme arbeidsvoorwaarden. • Meerdere keren per jaar organiseren we borrels en teamuitjes. • Je bouwt pensioen op en je krijgt reiskostenvergoeding. • En natuurlijk mag je gratis gebruik maken van ons ruime assortiment voor je eigen feestjes thuis Over Van der Kroft Events Al meer dan 50 jaar ondersteunt Van der Kroft Events zakelijke evenementen. Dit doen wij met vier labels voor onze opdrachtgevers: • Concept – voor sfeerinrichting, • Rental – inhuur van meubilair, apparatuur en mastiek, • People – uitzendbureau voor evenementen, • Works – op- en afbouw van events. Geïnteresseerd?

Stuur een mailtje naar nick@vdkroft.nl of bekijk onze website en solliciteer!

29 weergaven0 opmerkingen

ความคิดเห็น


bottom of page